TOGG

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TOGG » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Учеба » Как получить образование ветеринара ?


Как получить образование ветеринара ?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Как получить образование ветеринара ?

0

2

langa написал(а):

Как получить образование ветеринара ?

Думаю для этого вам будет необходимо поступить на факультет ветеринарной медицины.Лично мне в этом помогла  «Международная ветеринарная академия»  https://vetacademy.pro/fakultety/fakult … meditsiny/ где есть  именно такой факультет.Окончив данную ветеринарную академию с отличием, я работаю в частной ветеринарной клинике и очень довольна своим выбором.Данная  ветеринарная академия предлагает действительно качественное образование с получением диплома государственного образца, имеет современную учебную базу и опытный коллектив педагогов.

0

3

Хорошая возможность, будем думать.

0

4

Я щойно закінчив курси з програмування і шукаю свою першу роботу в ІТ. Я знаю, що є купа сайтів для пошуку вакансій, але мені хочеться знайти щось дійсно цікаве, можливо, навіть у стартапі. Я вважаю, що в маленькій команді я б міг би найкраще проявити себе та швидше навчатися. Чи можете ви порекомендувати якісь ресурси або компанії, які зараз активно шукають молодих спеціалістів? Може, є якісь інсайди або поради, де краще шукати?

0

5

Оскільки ти згадав про інтерес до стартапів, хотів би звернути твою увагу на компанію "Галактика" galaktica.io . Це – інноваційний стартап, що працює над перетворенням ідеї штучного інтелекту на конкретні продукти та рішення. "Галактика" активно шукає молодих талантів, готових приєднатися до їх команди та сприяти розвитку передових технологій. Я рекомендую тобі безпосередньо відвідати їх сайт і переглянути відкриті вакансії. Також не забудь про професійні мережі та платформи для пошуку роботи, де ти можеш не тільки знайти пропозиції, але й встановити контакти з рекрутерами та представниками ІТ-компаній.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»Вы здесь » TOGG » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Учеба » Как получить образование ветеринара ?