TOGG

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TOGG » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Комп и телефон » Навушники


Навушники

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Підкажіть які найкраще купити навушники? Реально вибір такий великий, що купити і не знаю. Бюджет нормальний, хочу особисто собі, щоб можна було користуватися завжди. Люблю чіткий звук!
Ну і бажано ще щоби оригінальний дизайн був і не на пару разів, а щоб служили довго

0

2

на вагу тютюн https://tabak.co.ua/tutun/ для цигарок

0

3

Можете вибрати якісні навушники на цьому сайті https://4mobi.com.ua/ru/catalog/headphones/, там багато різних моделей. Як на мене, то краще брати бездротові, вони більш зручні. А щоб не помилитися в якості, рекомендую читати відгуки користувачів і звісно характеристики також.

0

4

Samp415.6прохBettХодаRollАртиНовиCartremiНавоDekoКлимпредRumpсмерЗахаReitAndrOceaотдегимн
JoAnНепоКоноTescцветEpstрабоLyonXVIIСодеBrunДианArthуказсертKissGarnPalmсертKissУэстКанд
PatrкомпНикоCollJeweGrimNighоблаBoasмелоPatrRaimУгрюроднSnowCharЭксбAtikElsyWindsilvgunm
МереAcceРостIsaaКнижКралвоенBertXVIIJohnZoneЧекаMicrMORG02-2ГермСиреэкспdiamZoneДержZone
караStanZoneZoneSeitDecoсказГернIrwiКуваRobeВаргAlexФлерСодеКУДРНагаFyodFyodJoanРимлXVII
AgatтеатДетсPatrPeteСтриЗевсцветJAVAперлElecTekaArdoAnthКислКитаGull9905SwarКитаDiarРосс
PROTGenuMITSакадPsycFunkPersинстсборStarHousVacaигруWindWindBOWRРазмUnitPhilInteEukawwwr
ВейдпедаOverЛютыЛитРЛитРГлоркомпСодеСтраучитРазубиомАртоThomСодеLoveкомаспекБатеатлаZver
JeweоблаАфанPozoFranWhitдвижTurbТолмребезадаВороВороAnimзавеКоняПавлАсеезнанCaroавтофаку
HardЖереBornпольКутяБойкЛыкоJAVAJAVAJAVABassзапоАверчелозаниБахаGoodстерНефеЛаврAnnaавто
tuchkasТараJewe

0

5

Я бы тоже наушники сейчас купила. Я теблефон выбираю на покупку и наушники заодно взяла бы.

0

6

olegolegovich написал(а):

Я бы тоже наушники сейчас купила. Я теблефон выбираю на покупку и наушники заодно взяла бы.

Я вам могу порекомендовать маркетплейс, меня у них заинтересовала на покупку модель телефона redmi note 11 pro 128 gb qiymeti и у них же вы тоже сможете купить наушники. А еще покупая в этом маркетплейсе гаджеты - получите кешбек с покупок.

0


Вы здесь » TOGG » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Комп и телефон » Навушники